Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Koncert w Progresji 26 maja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Koncerty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Site Admin


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 39

PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 10:09 am    Temat postu: Koncert w Progresji 26 maja Odpowiedz z cytatem

26 maja zespół Hetman gra koncert w klubie Progresja. Będzie wielu gości, dużo niespodzianek i dobra zabawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Site Admin


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 39

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 10:26 pm    Temat postu: "Wszystko do jednego worka" Odpowiedz z cytatem

No to teraz zbieramy wszystko o koncercie w Progresji do tzw kupy:).

Hetman gra na dużej scenie. Wystąpią też dwa zespoły: Lawina i All My Life.

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży i 20 w dniu koncertu. Można je kupić w Klubie Progresja, Sklepie Hey Joe i Short Cut w Trafficu.

Podczas koncertu będzie można kupić pamiątkowe znaczki z numerem i certyfikatem. Znaczków jest zrobionych 100 i nie będą dorabiane.

Dostępne bedą także wszystkie płyty Hetmana, poza najnowszą "Hetman i Goście". Fragmenty kawałków z tej płyty można posłuchać w dziale NEWS na stronie (czwarta wiadomość od góry).

Na koncercie będą grane kawałki ze wszystkich płyt autorskich Hetmana.


Pozdrawiam i zapraszam
Admin W
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dziedzic



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Garbatka-Letnisko

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Może głupie pytanie zadam, ale troche mnie to ciekawi: Do której godziny może trwać ten koncert?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
julcia



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mw do 23-24 najdłuzej. Hetman gra koło 21.30. pzdr
_________________
" You are the best man for me!!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko Panowie nie dajcie plamy z nagłośnieniem.Zmorą wszelkich koncertów jest złe nagłośnienie i jeden wielki nie selektywny jazgot. Jeśli mogę cos zasugerować to lepiej ciszej by w uszach nie gwizdało a było selektywnie.
Byłem kiedys na koncercie grupy ASJA w kinie Bajka. Nie grali głośno, ale tak przyjemnie wszystko było wyraźnie słychać, że po koncercie wyszedłem i nie świszczało mi w uszach-za bardzo oczywiście.
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 11:27 pm    Temat postu: Przegapiłem!!! Odpowiedz z cytatem

qrwa pomyliły mi się daty i myślałem,że koncert jest jutro i w dodatku outlook się zaciuł i nie przypomniał o koncercie jak miał ok 20tej. Napiszcie jak było?
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 1:20 am    Temat postu: Re: Przegapiłem!!! Odpowiedz z cytatem

qrqa nie no dobrze to dzisiaj jest 26 Smile)) hehe cos mi sie całkiem popierd........dobrze jest juz mi sie nie pomyli a myślałem,że przegapiłem koncert Shocked
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
Site Admin


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 39

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegapiłeś wczorajszy koncert w Skarżysku Kamiennej. Dzisiaj jest koncert w Warszawie, na który zapraszaw ze znajomymi Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj myślałem,że wczoraj jest dzisiaj a dzisiaj skapowałem sie,ze jest tez dzisiaj i jest ok.A o konccercie w Skarżysku to nie myślłem bo mi sie moja BMa popsuła i tak bym nie miał czym dojechać,ale skoro dzisiaj jest dzisiaj i dzisiaj jest koncert w progresji to będe.A moze chcecie by nagrać wasz koncert na wideo?Mogę wziąść sprzęt i sfilmować.
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiedźma



Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 7

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuuuuuuuchchchchch... CHŁOPAKI, WIELKIE DZIĘKI!!! Właśnie wróciliśmy z Progresji - fenomenalna zabawa, koncert świetny, wszystko dopracowane do bólu, no cudo wprost! Młodą jutro będzie bolał kark od wiania piórami, Młody zachrypł (może się nie będzie odzywał choć przez pół dnia....) - a my - zachwyceni. Jarek, zapunktowałeś u moich potworków - upiorków za inscenizację Śmierci Smile W ogóle impreza była przecudowna - a Wy zyskaliście (po raz kolejny) dozgonnych fanów w wieku 8 i 11 lat Wink. Jeszcze raz wielkie dzięki - również dla Gości, bo byli niesamowici (jak Robert zaczął śpiewać "Easy Ridera", to myślałam, że Młody odfrunie - a i tak darliśmy dzioby chyba najgłośniej ze wszystkich ;P). Jeszcze ra wielkie dzięki za wspaniałą zabawę Smile
Pozdrawiam,
Wiedźma

PS. Julia, fajnie było poznać Cię w końcu osobiście Smile
PS.2 Jarek, ten majonez to w ramach zemsty SmileSmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 1:12 am    Temat postu: Bardzo Dobry koncert Odpowiedz z cytatem

Co by wam tu naskrobać...../mija z 4 minuty może 4.5...../ W każdym razie było ‎gut! Głośno a nawet bardzo głośno, ale akurat,selektywnie i prawdziwie ‎rockmetalowo. Na początku pierwszego utworu myślałem, że akustyka kopnę ‎w dupę, ale zaraz się poprawił hehe i było tak jak lubię wyraźnie selektywnie i ‎naprawdę dobrze. A teraz po ludzku- dobry polski rycersko rockowy koncert. ‎Dwaj rycerze przez cały koncert stali w tle/tylko jeden chyba coś niedomagał ‎bo go czasem wcinało za kulisy...siiic Smile / i ta kostucha na szczudłach no to ‎było na prawdę zajebiste. Nigdzie czegoś takiego nie widziałem. Było jak na ‎Progresję niewiele ludzi to fakt, ale jedno co było w tym wszystkim najlepsze to ‎to, iż nikt nikogo nie musiał zachęcać do bycia pod sceną i tak było od ‎początku do samego końca. Ludzie szczerze się bawili bez pozerskich zachęt ‎itd... Ta garstka ludu więcej robiła wrzasku niż niejedna liczna publika na ‎większych koncertach. Poza tym podobało mi się, że było niemal rodzinnie i na ‎pełnym luzie a to za sprawą pełnych szczerości i naturalnych swobodnych i ‎nieplanowanych zapowiedzi prowadzącego. Nie da się ukryć, że ten rodzinny ‎klimat wytworzyła w dużej mierze również Julia...eh żebym miał ze 20 lat ‎mniej.... ‎
I wiecie co? Zagraliśta dobry koncert i obok Fatum to był jeden z niewielu, ‎który mnie nie znudził wcale. Ale najlepiej to wszystko trzeba zobaczyć i myślę, ‎ze jak podeślę wam materiał wideo to na stronce pokażecie jak się ludzie ‎dobrze dziś bawili.‎
PS
Certyfikat No 2 mam ja
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 1:50 am    Temat postu: Re: Bardzo Dobry koncert Odpowiedz z cytatem

ale ale zapomniałem naskrobać o saksofoniście-qrwa to był popis!!! Mało kto tak potrafi Twisted Evil
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hammer



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 13

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak. Z A J E B I Ś C I E !!!!!!! Pomysł za śmiercią rozwalił mnie. Cały koncert mnie rozwalił. Niesamowita pozytywna energia, radość grania i szacunek dla fanów (daliście 150% siebie). Wielkie dzieki.

Julka niesamowita, Merot, Tycu, wszyscs, wszyscy. Edek biegający po scenie i zagrzewający publikę. Szoł na światowym poziomie.

Poza tym, pewnie nie powinienem się wtrącać bo to nie moja sprawa, ale szacunek za trzeźwy koncert.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julcia



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no no.. ładnie puiszecie o koncercie ale szczerze mówiąc ja tez byłam w szoku! nie spodziewałam sie az takiej jazdy. podziekowania dla gosci a przede wszystkim dla rycerzy ktorzy w tych strojach ledwo wytrzymali. Dodal\m tez skromnie ze perkusista ostro dał czadu.. ( w końcu to mój mężczyzna) i byłam z niego bardzo dumna! hetfani!! kocham was wszystkich ..i zdradze tylko że kula sie rozpędza .. szykuja sie już kolejne koncerty o których poinformujemy wkrótce a już serdecznie zapraszam. całuski!!
_________________
" You are the best man for me!!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Site Admin


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 39

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również dziękuję wszystkim. Koncert był na prawdę na bardzo wysokim poziomie. Postaram sie jak najszybciej wrzucić zdjęcie i info o nim. Proszę o cierpliwość. Wiecie....praca.....rodzina, rodzina...praca:)SmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Koncerty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Style Blacker1 by Blacker47