Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 8:34 pm    Temat postu: wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Odpowiedz z cytatem

czasem przeczyta się coś takiego, że nóż się w kieszeni otwiera więc ograniczę sie tylko do tego, ale jak co to można ten post wyje.....ć stąd Smile

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=45530&w=60730926&v=2&s=0
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 10:04 pm    Temat postu: pokłóć się ze mna Pszczółko Majoooo Odpowiedz z cytatem

Pszczółka jak już piszesz, że cóś Ci się nie podobało w koncercie Hetmana to pisz kunkretnie co bo pisanie samo w sobie bez uzasadnienia właśnie nie ma sensu. Napisałaś, że koncert Ci się nie podobał poza głosem Merota a reszta Ci obojętna. Słuchaj jak mogła być Ci obojętna skoro w koncercie grali jedni z najlepszych, grali rasowe rockowe riffy, dobre qrwa solówki i niezłą melodykę? Jak może coś takiego się nie podobać skoro muza była równa z najlepszą rockową muzą europejską i światową? Powiem Ci dla czego tak napisałaś. Dla tego bo nie masz się do czego przyczepić i pewnie w ogóle nie lubisz nowego Hetmana bo trzymasz z NR i piszesz złośliwie. Rozumiałbym gdybyś wytknęła jakieś błędy muzyczne na koncercie, jakieś złe zachowanie czy cos, co faktycznie zasługuje na krytykę, ale tak bez uzasadnienia to trąci zwyczajną złośliwością. Bo widzisz ja w swojej recenzji koncertu i muzyki NR oparłem się wyłącznie na FAKTACH a Ty nie i taka jest różnica.
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xxx125



Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 8
Skąd: z księżyca

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XCZD skąd w tobie tyle nienawiści? Widziałem oba koncerty. Każdy brzmiał inaczej, każdy z zespołów gra trochę inną muzykę. Na koncercie Hetmana podobał mi się wokal Marcina Maliszewskiego, podobały 2 nowe numery. Nie podobało mi się brzmienie, jak gdyby zywcem przeniesione z lat 80-tych. Czy tez obrzucisz mnie inwektywami, bo coś mi się nie podobało?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Site Admin


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 39

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O takie brzmienie nam chodziło. Z lat 80-tych.

Co do koncertów obydwu zespołów, to masz rację. Są to dwa różne style i porównywanie ich nie ma sensu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxx nienawiści to mało powiedziane a powód tego znajdziesz na moim forum. Ale nie obrzucę Cię inwektywami bo nie mam powodów. To, że Ci się nie podobało Twoja sprawa i nawet dobra muza u niektórych nie znajduje uznania,ale to nie powód by kogoś obrzucać inwektywami czego chyba tu nie uczyniłem wobec nikogo. /Rozumiem, że inwektywa to obelga nieuzasadniona argumentem/ Ale.... jeśli ktoś nazywa dobrą muzę mdłą jak to uczyniła Pszczółka Maja w księdze gości pisząc o koncercie Hetmana to wybacz, ale w tym przypadku nie mogę się z tym zgodzić bo tak nie było. Jeśli wczytasz się dokładnie w moje recenzje z koncertów NR czy Hetmana to dostrzeżesz, że pisze wyłącznie o tym co było na koncertach i każdy kto to czytał i tam był wie, że nie przekroczyłem granic prawdy w żadnym razie.
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xxx125



Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 8
Skąd: z księżyca

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczytałem się dokładnie we WSZYSTKIE recenzje i widać gołym okiem, że do jednego zespołu podchodzisz bezkrytycznie i wychwalasz pod niebiosa, a drugi mieszasz z błotem... szczególnie jednego muzyka... czemu aż tak ich nienawidzisz???
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 7:46 pm    Temat postu: Powody nienawiści Odpowiedz z cytatem

Może ich wszystkich to nie nienawidzę, ale istotnie jednego z nich tak a z jakiego powodu dowiesz się jak wejdziesz na moje WWW gdzie jest moje forum a tam na samej górze na czerwono link do bloga gdzie wszystkie powody tej nienawiści dokładnie opisałem. Może jak przeczytasz to wszystko to zrozumiesz czego bardzo bym chciał bo po to, to napisałem by prawda ujrzała światło dzienne. Evil or Very Mad
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Style Blacker1 by Blacker47