Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Monstrum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Muzyka metalowa polska i światowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pw28



Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Jasełko

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 1:36 pm    Temat postu: Monstrum Odpowiedz z cytatem

Polecam wszystkim przesłuchać sobie płytki zespołu Monstrum z Rzeszowa. Naprawdę fajny zespół myślę że sie powinien spodobać każdemu. www.monstrum.pl Twisted Evil Chłopaki naprawde fajnie wymiatają na gitarkach i teksty pierwsza klasa. Very Happy Polecam! Hetman rządzi![/url]
_________________
Harley daje ci wolność której nie ma nikt, wiatru mocny pęd życiem jest! Dzisiaj mamy na to czas, easy rider żyje w nas, blaskiem naszych serc harley jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hammer



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 13

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monstrum to świetna kapela. Znam obie płyty. Gitarki fruwają aż miło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka tam świetna muzyka?!!! Ściągnąłem wszystkie kawałki z ich strony, przesłuchałem chyba z 666 razy i nie słyszę nic świetnego Tylko ZAJRBISTEGOOOOOOOOOOOOO! Twisted Evil Rock ya
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nieuchwytna Dusza



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: z nicości

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też słyszałam obie płytki Monstrum Ale jeszcze fajniej jest na ich koncertach. Chłopaki wymiatają, że HEJ. Sama rozkosz dla uszu no i dla Duszy.
POzdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Muzyka metalowa polska i światowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Style Blacker1 by Blacker47