Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dlaczego?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Pytania do zespołu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ula



Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 5

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 6:29 pm    Temat postu: Dlaczego? Odpowiedz z cytatem

Dlaczego przez jakiegoś chorego człowieka, który sobie wymyślał historyjki na temat Radka Chwieralskiego gdyż miał do niego uraz osobisty, po raz 2-gi zamknięto całą księgę gości?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Site Admin


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 39

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

księga gości nie została zamknięta. Wróci po wprowadzeniu kilku zmian. Myślę, że jak czas pozwoli, to za około tydzień.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 1:10 am    Temat postu: Re: Dlaczego? Odpowiedz z cytatem

ula nie trudź się i nie wyzywaj mnie od chorych tylko spójrz prawdzie w oczy. Całą historię z chwieralskim opisałem na blogu trzymając się ściśle faktów, faktów, które znajdują potwierdzenie nie tylko w doświadczeniach moich z chwieralskim, ale i doświadczeniach innych. Dajmy na przykład wątek opowiadający jak chwieral wprosił się do taksówki kiedy w jednym z klubów miałem zamiar wybyć z jedną panną na jakąś kolacyjkę. Na to są świadkowie, na to, że nie mogąc zdzierżyć, że podrywam mu jedną z wielu w owym czasie faworytek, panna wolała gadać ze mną i się ulotnić niż z nim rozmawiać. Wiele osób to potwierdzi. wszystko co tam napisałem jest absolutną prawdą i oświadczam, że pisałem to jeszcze nie wiedząc, że tak wiele osób miało też podobne z nim w tedy przechery. Tacy jak Ty co nic nie wiedzą, albo nie chcą wiedzieć mogą się temu dziwić, ale jak ktoś naciąłby Cie na kasę, zmarnował Twój czas i w dodatku jak ostatnia szuja zintrygował Ci kogoś na kogo miałabyś oko to inaczej byś pisała.
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xxx125



Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 8
Skąd: z księżyca

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 4:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mad To pisz sobie dalej na blogu, człowieku i nie śmieć wszędzie gdzie się pojawisz. Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ula



Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 8:32 pm    Temat postu: Re: Dlaczego? Odpowiedz z cytatem

xczd napisał:
ula nie trudź się i nie wyzywaj mnie od chorych tylko spójrz prawdzie w oczy. Całą historię z chwieralskim opisałem na blogu trzymając się ściśle faktów, faktów, które znajdują potwierdzenie nie tylko w doświadczeniach moich z chwieralskim, ale i doświadczeniach innych. Dajmy na przykład wątek opowiadający jak chwieral wprosił się do taksówki kiedy w jednym z klubów miałem zamiar wybyć z jedną panną na jakąś kolacyjkę. Na to są świadkowie, na to, że nie mogąc zdzierżyć, że podrywam mu jedną z wielu w owym czasie faworytek, panna wolała gadać ze mną i się ulotnić niż z nim rozmawiać. Wiele osób to potwierdzi. wszystko co tam napisałem jest absolutną prawdą i oświadczam, że pisałem to jeszcze nie wiedząc, że tak wiele osób miało też podobne z nim w tedy przechery. Tacy jak Ty co nic nie wiedzą, albo nie chcą wiedzieć mogą się temu dziwić, ale jak ktoś naciąłby Cie na kasę, zmarnował Twój czas i w dodatku jak ostatnia szuja zintrygował Ci kogoś na kogo miałabyś oko to inaczej byś pisała.

Drogi "iksie".
Przejrzałam twoje wypowiedzi na temat Radosława razem z twoim blogiem włacznie i jestem pełna podziwu z jaką skrupulatnością zajmujesz sobie czas i głowę osobnikiem, ktory jest dla ciebie czymś najgorszym tak, że aż samo myślenie o nim powowduje dreszcz i to niemiły dreszcz. Dlatego sądzę, ze masz jakąs postać manii przesladowczej. Pozatym straszny z ciebie ĆWOK co nie potrafi zakręcić NARKOMANKI . Zdecyduj się czy on ci zrobił przysługę czy krzywdę odbijając tą pannę. - bo jakoś podczas nawiązywania znajomosci nie inwigilowałeś jej tak jak po zerwaniu jej co jest co najmniej dziwne. To znaczy jest to powszechne u małolatów jak się obrazą, a z twojego stylu pisania wnoszę, że jesteś dojrzałym człowiekiem przynajmniej wiekowo - może się mylę, ale moja intuicja mnie nie zawodzi.
Widzę , że masz duzo wolnego czasu i jesteś inteligentny, więc może przydałbyś mi się w mojej szerokopojętej pracy(prowadzę szkolenia itd itp- NIE JESTEM PSYCHIATRĄ) Jeżeli masz chęć prześlij mi jakoś niedługo maila do siebie
na adres marketing_group_service@poczta.fm
dziękuję i pozdrawiam z życzeniami wielu przemyśleń w swym jakże zagubionym i ukierunkowanym życiu
Ulka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 8:35 pm    Temat postu: Re: Dlaczego? Odpowiedz z cytatem

łech ty prostaczko lub prostaku, kompanie chwieralskiego od złotego deszczu i upokarzania batem i fekaliami, chwieralski mi jej nie odbił tylko namieszał jej tak, że mnie zwyczajnie olała co nie znaczy, że ją zdobył. Tego nie wiem bo potem nie interesowało mnie kto ją posuwa. Ale jeśli cipa dała dupy temu pojebowi to współczuję jej bo właśnie w tedy chwieral obracał dwie inne jednocześnie więc była jako trzecia.
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ula



Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 5

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 9:35 pm    Temat postu: Re: Dlaczego? Odpowiedz z cytatem

xczd napisał:
łech ty prostaczko lub prostaku, kompanie chwieralskiego od złotego deszczu i upokarzania batem i fekaliami, chwieralski mi jej nie odbił tylko namieszał jej tak, że mnie zwyczajnie olała co nie znaczy, że ją zdobył. Tego nie wiem bo potem nie interesowało mnie kto ją posuwa. Ale jeśli cipa dała dupy temu pojebowi to współczuję jej bo właśnie w tedy chwieral obracał dwie inne jednocześnie więc była jako trzecia.

No wreszcie się odezwałeś. Widzę ,że obcowanie z płcią przeciwną sprawia ci problemy i to spore bo strasznie się w "zeznaniach" i opowieściach mieszasz, tak, że odnoszę wrażenie iż bardziej "kręci" cię obcowanie nie z kobietami, nie z muzyką , a z mężczyznami co tę muzykę tworzą... . Może od Chwieralskiego wymagałeś za wiele , może nie wiem zakochałeś się w nim i tak to cię boli - nie będę tego analizować, bo nie moja w tym głowa. Myślałam też że można z tobą pogadać, ale jak widzę twoja nienawiść do Chwieralskiego rządzi tobą na tyle, że nawet nie zwracasz uwagi na innych ludzi.. trudno. Jak będziesz mial ochotę pokonwersować o muzyce o sztuce czy fotografii oraz o tym co ci pisałam daj znać, bo szkoda by tak inteligentny człowiek jak ty zniżał siędo poziomu śmietnikowca i zajmował sięjakimiś forami czy innymi dyskusjami z małolatami, co cię co chwila jak widzę podpuszczają, ty dajesz się podpuścic, wypisujesz po raz kolejny swoje, a oni siedzą i pewnie się śmieją z ciebie. Jak uważasz - ale ja myslę, że chyba nie do tego jesteś stworzony. Pozdrawiam Ulka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 9:44 am    Temat postu: Re: Dlaczego? Odpowiedz z cytatem

Słuchaj ty śmieciu o niku ulka. Gdzie ja się w tych zeznaniach plączę? Daj przykład,dowód i posłuż się nim a nie pisz jakiś chorych frazesów. Ty kolejna gnido od chwieralskiego i tego jego koleszki Pawła o ile znowu sam nie jesteś jednym z tych dwóch. Wszyscy widzicie jak usilnie taka menda usiłuje wprowadzić wszystkich w błąd co raz tutaj lub na księdze dopisując jakieś bzdury o mnie i mieszając w treści. Ale nic to ja sobie z wami frajerzy poradzę jak nie tak to inaczej i zobaczycie czy będziecie tacy bezkarni jak do tej pory.
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ula



Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 5

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 1:05 pm    Temat postu: Re: Dlaczego? Odpowiedz z cytatem

xczd napisał:
Słuchaj ty śmieciu o niku ulka. Gdzie ja się w tych zeznaniach plączę? Daj przykład,dowód i posłuż się nim a nie pisz jakiś chorych frazesów. Ty kolejna gnido od chwieralskiego i tego jego koleszki Pawła o ile znowu sam nie jesteś jednym z tych dwóch. Wszyscy widzicie jak usilnie taka menda usiłuje wprowadzić wszystkich w błąd co raz tutaj lub na księdze dopisując jakieś bzdury o mnie i mieszając w treści. Ale nic to ja sobie z wami frajerzy poradzę jak nie tak to inaczej i zobaczycie czy będziecie tacy bezkarni jak do tej pory.

Świetna ta twoja kreatywnośc. Powiem ci tak nie znam tego waszego Pawła, a Radka poznałam przypadkiem.
SZKODA ,ŻE nie masz innych tematów niż CHWIERALSKI.
WYDAJE MI SIĘ, ŻE UMÓWIŁEŚ SIĘ RAZEM Z TYM CHWIERALSKIM ŻE MU BĘDZIESZ SŁAŁ NA TYM FORUM A POTEM CO? POLICZYCIE ZYSKI ZA POPULARNOŚC. niezły układ chłopaki, ale cóż bawcie się dalej ja wysiadam . Bez pozdrowień. Ulka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 1:17 am    Temat postu: Re: Dlaczego? Odpowiedz z cytatem

Który z was podaje się za Ulkę? Chwieral to ty pajacu czy może to ten muł o imieniu Paweł? A może to ojczulek twój Radziu teraz trzyma wartę na forum w obronie twojej godności i dobrego imienia? Ty Chwieralski i ten twój koleszka od bacika, kajdanek i złotego deszczu straciliście tę godność już dawno zniżając się do tak dziecinnej krytyki Hetmana w księdze gości co udowodniłem i jak zechcę udowodnię przed sądem. Słuchajcie pojeby trzej,albo tylko dwaj bo ojczulek Radzia może być bogu ducha winny temu, że synalek wkręca w całą tę aferę tatuśka, skompromitowaliście się na całej lini i wasze IP są do namierzenia i piszę to z całą odpowiedzialnością więc możecie mi za to skoczyć na kant nożyczek jakimi czasem strzygę takie zakute łby jak wasze.
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ula



Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 5

PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 7:04 am    Temat postu: Re: Dlaczego? Odpowiedz z cytatem

xczd napisał:
Który z was podaje się za Ulkę? Chwieral to ty pajacu czy może to ten muł o imieniu Paweł? A może to ojczulek twój Radziu teraz trzyma wartę na forum w obronie twojej godności i dobrego imienia? Ty Chwieralski i ten twój koleszka od bacika, kajdanek i złotego deszczu straciliście tę godność już dawno zniżając się do tak dziecinnej krytyki Hetmana w księdze gości co udowodniłem i jak zechcę udowodnię przed sądem. Słuchajcie pojeby trzej,albo tylko dwaj bo ojczulek Radzia może być bogu ducha winny temu, że synalek wkręca w całą tę aferę tatuśka, skompromitowaliście się na całej lini i wasze IP są do namierzenia i piszę to z całą odpowiedzialnością więc możecie mi za to skoczyć na kant nożyczek jakimi czasem strzygę takie zakute łby jak wasze.

współczuję wam Tobie i Radkowi, strzyżcie sobie włosy , namierzajcie IP, obrzucajcie się błotem miłej zabawy dzieci. U.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Pytania do zespołu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Style Blacker1 by Blacker47