Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wschodząca gwiazda Terra Noami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Muzyka metalowa polska i światowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 9:51 pm    Temat postu: wschodząca gwiazda Terra Noami Odpowiedz z cytatem

Narodziny gwiazdy na You Tube to własnie Terra Noami zdobyła pierwsze miejsce jako wschodzący talent na You Tube. Inernauci wybierali najlepsze wideo w siedmiu kategoriach a Terra zajęła pierwsze w jednej z nich.Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem ją przypadkowo natrafiwszy na Say It's Possible .Od razu po pierwszych słowach wiedziałem,że jest utalentowana i przez myśl mi przeszło,że będzie rychło sławna i stało się.Teraz tylko czekać na pierwsze jej płyty i koncerty i mieć nadzieje,że przyjedzie do polski. Podoba mi się,że swoją sławę rozpoczęła całkiem zwyczajnie.Ot wstawiła kilka swoich piosenek na You Tube i cierpliwie zaczekała,aż zostanie zauważona.Pewnie nawet o tym zbytnio nie marzyła. Jednym słowem oddała całą siebie całemu światu zwyczajnie za darmo i wkrótce świat jej za to odpłaci. Przejrzałem jej wszystkie utwory a jest ich 14 plus ładny teledysk nagrany najzwyklejszą kamerą. Terra jest dowodem na to,że można nie mieć studia,elektroniki,ani zadnych promotorów by zdobyć świat.Wystarczy dobrze grać i nie ważne skąd się pochodzi czy z Meksyku,Urugwaju czy z polski aby ludzie sami docenili czyjąś twórczość. Tutaj piję do wszystkich co psioczą na polską rzeczywistość,że trudno się przebić i zdobyć uznanie.Uznania nie zdobywa się poprzez media do.których większość pcha się na klęczkach umizgując w krótkich zajawkach programowych lub będąc zasłanianym napisami kończącego się programu tylko dobrą muzyką.Poniżej daję linka do jej głównej stronki na You Tube gdzie znajdziecie wszystkie jej nagrania i nie tylko.


http://www.youtube.com/profile_videos?user=terranaomi
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Muzyka metalowa polska i światowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Style Blacker1 by Blacker47