Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziękuje i przepraszam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xczd



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: ze świata

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 9:05 pm    Temat postu: Dziękuje i przepraszam Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, że tak długo moje posty o wiadomej sprawie można było przeczytać na waszym forum co było dla mnie bardzo ważne i cieszące. Również przepraszam, że wykorzystałem wasze forum do swojej prywatnej sprawy, ale nie miałem innej możliwości, za co naprawdę serdecznie przepraszam. Tym samym oświadczam, że nigdy więcej nie wypowiem się na waszym forum i w księdze gości o zespole NR i samym Chwieralskim nawet jeśli ktoś zechce mnie do tego sprowokować. Jednym słowem daję słowo, że waszego forum ani księgi gości nie wykorzystam więcej do swych prywatnych spraw. Wszelkie tego typu sprawy będę odtąd załatwiał na swoim forum a jak kogoś to interesuje to drogę do niego zna.
_________________
niech gra muzyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
Site Admin


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 39

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam za słowo:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Style Blacker1 by Blacker47