Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co sądzicie o nowej płycie zespołu Turbo???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nieuchwytna Dusza



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: z nicości

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 3:42 pm    Temat postu: Co sądzicie o nowej płycie zespołu Turbo??? Odpowiedz z cytatem

Muzyka z płyty "Tożsamość" aż uniosła mnie ku górze i walnęła z wielką siłą o ziemie (jak zresztą i poprzednie płyty). Nie ma co dużo pisać. Płyta naprawde genialna i rewelacyjna pod względem tekstowym, muzycznym, wokalnym i interpretacyjnym. Tylko szkoda, że ostatnia z udziałem Kupczyka. pozdrawiam wszystkich i zachecam do posłuchania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skid78



Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Płyta o niebo lepsze od Awatara, choć do Kawalerii niestety trochę brakuje.
W kawałkach dużo się dzieje, przez co nie nudzą się. Ja mam wersję z dodatkową płytą unplugged.

Słyszałaś/eś może Nieuchwytna Duszo nowego wokalistę? Z tego co czytałem w internecie to facet jest dobry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nieuchwytna Dusza



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: z nicości

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie słyszałam. Ale wydaje mi się, że reszta zespołu wie co robi, byle kogo by napewno nie wzieli w zastepstwo Kupczyka. Wiadomo, że nie będzie już to samo. Po obejrzeniu fotek na stronie z koncertu stwierdzam, że koleś czuje klimat, wiec powinno być dobrze. Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Style Blacker1 by Blacker47